אקסטרים מייקאובר: הכירו את המשפחה שלא מוותרת

 
עודכן 22:05 26/06/2013

משפחת הנגבי מאשדוד לא מוכנה לשמוע "אי אפשר", גם כשקשה. הכירו את יהודית, נמרוד ושלוש הבנות בקטע מתוך פרק 3

 
 
 
 
 

יהודית ונמרוד הנגבי היו זוג צעיר עם הרבה חלומות לעתיד. כשנולדה בתם הבכורה, נופר, לא היה גבול לשמחה ולאושר שלהם. אלא שאז התגלו אצלה סימנים של עיכוב התפתחותי ועד מהרה קבעו הרופאים: נופר סובלת מפיגור שכלי, היא לעולם לא תוכל לדבר ולא תוכל ללכת.


יהודית ונמרוד לא השלימו עם קביעת הרופאים והחלו להלחם למען חיים טובים יותר עבור בתם הבכורה: הם החליטו להתמודד עם הקשיים של נופר על ידי טיפוח כישוריה ברכיבה על אופניים. החלטה שהובילה את נמרוד להפוך למדריך רכיבה מוביל המקדיש את חייו לפעילות בונה, משקמת ומעצימה עם ילדים ומבוגרים בעלי צרכים מיוחדים.


לפני מספר שנים עברה המשפחה לבית אחר, מתוך כוונה לבנות בו יחידת דיור נפרדת לנופר. אך הדבר התגלה כפרויקט גדול לבן-אדם אחד וגם לאחר מספר שנים הבית טרם שופץ. במצב הקיים הבית פשוט לא ראוי לנופר והחלום של יהודית ונמרוד לחיים עצמאיים עבורה, רק הולך ומתרחק.


משפחת הנגבי כוללת את ההורים נמרוד ויהודית ושלושת בנותיהם נופר, בת ה-18.5, ספורטאית עטורת מדליות הסובלת מפיגור שכלי, הדס, בת ה-16 תלמידת תיכון ומתנדבת במגן דוד אדום ולילך, בת ה-11, הכותבת לעיתון בית הספר ורואה באחותה הגדולה, נופר, מודל לחיקוי.


משפחת הנגבי היא משפחה שמחה ומלאת חיים המתמודדת עם הקושי היום-יומי שבגידול ילדה הסובלת מפיגור שכלי ועושה זאת בצורה מעוררת השראה.

 

הכירו את המשפחה שלא מוותרת ולא מפסיקה לרקוד בקטע מתוך הפרק השלישי.

 

לפרק המלא של משפחת הנגבי >>>


לעמוד אקסטרים מייקאובר >>>

 

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.