אקסטרים מייקאובר: הכירו את משפחת וספי

 
עודכן 22:03 03/07/2013

הכירו את סיפורה של משפחת וספי, שעברה אסון טראגי כאשר בתם התינוקת טבעה בסירת גומי שהיתה בחצר והתמלאה במי גשמים. אך במקום להתרסק, משפחת וספי החליטה לטפס למעלה. צפו בקטע מהפרק

 
 
 
 
 

ענת ועינב וספי ממושבת יסוד המעלה הם זוג חב"דניקים מקסימים, חוזרים בתשובה, שהגורל הכה בהם פעמיים: פעם אחת כשעברו תאונת דרכים קשה בה בתם (שיינא, כיום בת 11.5) איבדה את רגלה ובפעם השנייה כשהתינוקת שלהם, בת שנה בלבד, טבעה בסירת גומי קטנה שהיתה בחצר והתמלאה במי גשמים.

 
משפחת וספי באקסטרים מייקאובר
משפחת וספי באקסטרים מייקאובר צילום : הדס פרץ
 

במקום להתרסק לאחר האסון, משפחת וספי החליטה לטפס למעלה: מלאים בתחושת שליחות, הם החליטו שעליהם לתמוך בחינוך ובילדים ולשם המשפחה מנתבת את כל משאביה וכוחותיה. ביתם הוא "בית פתוח" לכל מי שזקוק לקורת גג מסיבות פיזיות או נפשיות. הם הקימו פרויקט חינוכי בחצר ביתם שם הם מעניקים חינוך טוב ואוהב לילדי האזור וגם לילדים שנפלטו מכל מיני מוסדות אחרים.

 

אך מצבו של הבית הפתוח הזה רע מאוד. הוא מוזנח ביותר, מחולק לא נכון, מערבב את העבודה והבית בתוכו ובכך לא מאפשר לדיירי הבית את הפינה שלהם. בעיקר צורם הפער בין המבנים החדשים והיפים שמוקדשים לחינוך בחצר ביתם, לבין הבית הפרטי שלהם שהוא במצב איום ונורא.

 

 
משפחת וספי באקסטרים מייקאובר
משפחת וספי באקסטרים מייקאובר צילום : הדס פרץ
 

יחד עם צוות אקסטרים מייקאובר בראשות עמוס תמם התגבשה כל הקהילה ביחד, חילונים ודתיים, כדי לתת יד ולבנות למשפחת וספי בית חדש שיאפשר להם להמשיך לארח כל מי שזקוק לקורת גג ובמקביל יאפשר להם גם מקום נעים עבור עצמם, בית חדש והתחלה חדשה למשפחה.

  

לעמוד אקסטרים מייקאובר >>>

 

 
משפחת וספי באקסטרים מייקאובר
משפחת וספי באקסטרים מייקאובר צילום : הדס פרץ
 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.